Na tej stronie będą pojawiały się:

  • tytuły książek, które w mojej ocenie są warte przeczytania pod kątem kariery zawodowej,
  • nazwy programów, które pomagają w życiu zawodowym
  • szkoleń, które mogą wnieść coś nowego do Waszego życia
  • linki do ciekawych artykułów
  • i inne (w mojej ocenie) interesujące treści

Strony, blogi itp:

http://jakoszczedzacpieniadze.pl/ – Blog Michała Szafrańskiego o zarządzaniu finansami. Blog Michała jest dla mnie inspiracją nie tylko ze względu na samą treść – oszczędzanie pieniędzy, ale głównie dlatego, że pokazuje na własnym przykładzie, że można rozwinąć swoje hobby do takiego rozmiaru, że można poświęcić mu się w całości, jednocześnie będąc w stanie z niego utrzymać rodzinę.

http://alexba.eu/ – Blog Alexa Barszczewskiego – trenera, coacha, life-mentora i autora książki „Sukces w relacjach międzyludzkich”. Alexa poznałem osobiście i bardzo cenię jego niespotykane metody szkoleniowe, niesamowitą skuteczność w pokazywaniu innego, ciekawego spojrzenia na kwestie związane z budowaniem relacji z innymi zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Zdjęcia, grafika:

http://pl.fotolia.com – strona z płatną grafiką. W tej chwili mój ulubiony serwis ze zdjęciami, które wykorzystuję na tym blogu.

http://www.gratisography.com/ – strona z grafiką. Z tej strony często korzystam przy poszukiwaniu materiałów graficznych do moich wpisów.